neděle 29. prosince 2013

Knižní TAG


Čauko! Rozhodla jsem se přidat další tag do své malé rodinky tagů. Tentokrát se jedná o Knižní tag s podtitulem Your bookish identity a úkolem je odpovědět na otázky týkající se toho, jak by vypadal váš knižní život, jací byste byli, kde byste žili a čeho byste byli schopni. Námět jsem našla na blogu u Kath. Jinak se omlouvám všem neknihomolům a těm, kteří čtení přiliš neholdují. Na blogu se brzy objeví i neknižní 
článek:)
1. V jakém fantasy nebo dystopickém světě byste chtěli žít?
Co se týká fantasy, asi bych si vybrala svět Pána prstenů. Možná bych chtěla žít v Kraji s mírumilovnými hobity na Dně pytle a podnikat výpravy do Divočiny, Hor nebo Mordoru? Určitě bych si taky vybrala ale Bradavice. Chodila bych do Příčné ulice, jezdila do Bradavic a prázdniny bych trávila Weasleyových:D

2. Kdo by byl váš knižní partner?

Jednoznačně volím Peetu Mellarka. Je obětavý, milý, hodný, citlivý a krásný:D Navíc po jeho boku bych se nikdy nebála.3. Kdo by byl ve světě Percyho Jacksona váš rodič?

Jelikož jsem Percyho četla jen jeden díl a navíc celkem dávno, moc si nepamatuju kteří bohové tam byli. Zkusím ale co si pamatuju z řeckých bájí:D Za otce bych si zvolila možná Poseidona, za matku Héru nebo Artemis.

4. Do které bradavické koleje byste patřili?

 Kdybych si měla vybrat, šla bych buď do Nebelvíru nebo Havraspáru. Kam by mě ale poslal klobouk? Nějak mám tušení, že do Havraspáru.5. Jaké zvíře by bylo vaším patronem ve světě Harryho Pottera?

Asi by to byl vlk. Tohle zvíře naprosto miluju, jsem posedlá vlky. Je to krásné a divké zvíře a stejný by byl i můj patron.

6. Se kterou knižní postavou se alespoň trochu ztotožňujete?

To je docela těžká otázka. Ale možná odpovím Charlie z knížky Ten, kdo stojí v koutě. Narodil se na Vánoce stejně jako já a máme podobné pocity. 7. Kdybyste si mohli vybrat, stali byste se upírem nebo vlkodlakem?
Kdybych si měla vybrat, byl by to jednoznačně vlkodlak. Jak už jsem psala, vlky miluju a být jedním z nich by bylo úžasné. Navíc bych jako upír asi nechtěla žít věčně a sledovat, jak umírají mí blízcí. A bez slunce bych nevydržela.

8. Ve kterém knižním světě byste nechtěli žít?

Možná ve Forks? Ne že by nelákalo žít ve městě 
plném upírů a vlkodlaků, ale místo kde pořád prší a nesvítí slunce? To není pro mě. Slunce k životu potřebuju. Pokud máte zájem můžete se podívat na můj knižní blog zde.

10 komentářů:

 1. Já jsem knihomol,takže tenhle článek byl přesně pro mně;)Miluju Peetu♥:*

  OdpovědětVymazat
 2. Tiež som knihomolka :) Ak máš facebook určite by som sa s tebou rada porozprávala :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj
  Koukni se jak dopadla kontrola affs.
  http://smile-la.blog.cz/1312/vysledky-kontroly-affs

  OdpovědětVymazat
 4. Úžasný tag. Na niektoré otázky by som asi ani nevedela odpovedať, lebo Percyho som nečítala. No dúfam, že sa to zmení ;)
  Vo Forks by som chcela bývať, keďe by som chcela byť skôr upír ako vlkolak :D
  Mám také miesta bez slnka rada.

  OdpovědětVymazat
 5. http://blogvelkeblaznivky.blog.cz/1312/kontrola-affs!!!

  OdpovědětVymazat
 6. tag jsem si opsala a natočím podle něj video. uvedu tě jako autorku :)

  OdpovědětVymazat
 7. Pěkný tag,musím říct,že až ho někdy budu dělat,budeme mít nejspíš hodně podobné odpovědi :D

  OdpovědětVymazat
 8. Nadherný TAG. Presne pre mňa.

  OdpovědětVymazat
 9. Ahoj! Úžasný tag, dam ho i ke mně na blog a samozřejmě tě uvedu jako autorku! :)

  OdpovědětVymazat